Regulamin

Zapraszamy do udziału wszystkich amatorów pasjonujących się tematyką koni w sztuce. W tegorocznej edycji Festiwalu Sztuki Jeździeckiej rezygnujemy z formuły konkursu. Zgłosić się może każdy niezwiązany zawodowo z rysunkiem, malarstwem, rzeźbą… Prace muszą być własnego autorstwa (organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wprowadzenie ich w błąd).

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice.

W zgłoszeniu wysłanym na adres:

malarstwo@festiwalsztukijezdzieckiej.pl – malarstwo

foto@festiwalsztukijezdzieckiej.pl – fotografie

biuro@festiwalsztukijezdzieckiej.pl – pozostałe

prosimy o podanie danych: imię, nazwisko, data urodzenia i numer kontaktu telefonicznego oraz co najmniej 3 zdjęcia prac (krótszy bok zdjęcia ma mieć minimum 2000 pikseli).

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 marca.

Zgłoszenie swoich prac na wystawę jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć promujcą Festiwal w wydawnictwach jeździeckich (prasie i internecie, a także na FB) przez organizatora i patronów medialnych. Publikowane zdjęcia będą podpisane nazwiskami autorów.

Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą grupę osób, które będą mogły zaprezentować swoje prace na tegorocznym Festiwalu. Do ich ekspozycji będą miały udostępnione około 1,5 m powierzchni ściany lub stołu.

Jury przyzna wyróżnienia w formie warsztatów z profesjonalnymi artystami.


Pozycjonowanie Warszawa - SEOFUTURE