pokazy 2015

Pokaz współczesnej mody jeździeckiej

logo fb profilowe bialeAddicted To – To historia o pasji zmiksowanej z dobrym wyglądem. Polska marka odzieżowa dająca możliwość wyrażenia siebie poprzez ubranie, przemycając do niego pasję do koni i jeździectwa. Ubrania szyte są w Polsce z najwyższej jakości materiałów, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 

 

 


Pokaz mody historycznej – DAMSKIE SIODŁO

SG206217KSENIA SAMSEL – Współwłaścicielka Klubu Jeździeckiego Huzar, Ambasadorka Rozwoju.  Pasja i praca zawodowa – to marzenie, które w jej przypadku stało się rzeczywistością. Zawodowo uprawia jeździectwo, trenuje ludzi i konie w jednej z najbardziej pasjonujących dyscyplin jeździeckich, jaką jest ujeżdżenie.  Przez 15 lat pracowała w korporacji, wdrażała duże projekty, zarządzała dużymi budżetami i ludźmi (co dawało jej największą przyjemność). Wdrożyła wiele projektów. Dziś połączyła te pasje: KORPORACJE, LUDZI I KONIE, tworząc z mężem Markiem Klub Jeździecki Huzar, w którym może realizować się jako menadżer, jeździec, restaurator, trener, sędzia, florystka, malarka, ogrodnik i Mama. Nareszcie może przebywać z dziećmi: Karoliną, Amelką i Alicją. Jest certyfikowanym facylitatorem Open by Horses i prowadzi warsztaty HORSE ASSISTED EDUCATION. Co to jest? To innowacyjna metoda uczenia się ludzi, w której uczestniczą konie, szkolenia te wspomagają rozwój kompetencji osobistych i zawodowych. Czuje się w tym jak ryba w wodzie. Jej wielką pasją jest jazda w damskim siodle. Tu łączy miłość do sztuki i koni. Zaraża tą pasją inne Amazonki i propaguje wśród młodzieży. „Czym dla mnie jest damskie siodło? Damskie siodło jest dla mnie mieszanką wybuchową tak jak jaJ Jest stylem jazdy konnej i stylem życia. Od zawsze pociąga mnie styl vintage, stare pałace, meble z duszą , rzeźby, obrazy, ale najbardziej dawno zapomniana kultura i elegancja z nią związana. Klasa i styl, nieczęsto spotykana w naszych czasach. Z drugiej strony cenię sobie nowoczesność, niezależność, rozwój cywilizacji i jeździectwa. Damskie siodło w Klubie Jeździeckim HUZAR jest połączeniem tych dwóch styli. Jest piękno i praktyczne podejście.  Zapraszamy, odkryję dla Was zaczarowany świat prawdziwych nowoczesnych dam …

 


 

POKAZ SZABLISTÓW

SzablisciTowarzystwo Szablistów to grupa miłośników historii XVII wiecznej Polski. Założona została ponad 20 lat temu przez legendarnego polskiego szermierza Wojciecha Zabłockiego w celu dokonania rekonstrukcji sposobu posługiwania się i walki ciężką szablą XVII wieczną. Obecnie Towarzystwo Szablistów łączy umiejętności szermiercze z zamiłowaniem do jazdy konnej odtwarzając postać XVII szlachcica i żołnierza, członka chorągwi pancernej. Grupa pokazuje nie tylko uzbrojenie, ale również stroje typowe dla odtwarzanej epoki, jest też kopalnią wiedzy na temat obyczajowości i sarmackiej kultury. 

 


 

 

 

 


Pozycjonowanie Warszawa - SEOFUTURE