Piosenka

 Natalia Kwiatkowska

Uznana za najlepszą wokalistkę bluesową 2015 oraz 2016 wg czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Z zespołem Cheap Tobacco, w którym jest wokalistką, zdobyła Grand Prix większości konkursów muzyki bluesowej i około- bluesowej w kraju, m. in na Rawa Blues 2013. W tym samym roku zespół okrzyknięty został odkryciem roku. W roku 2015 wydana płyta otworzyła przed nimi drogę do Radiowej Trójki.

Irek Kozłowski

urodzony w  1967 r. Zawód zootechnik – hodowca koni. Instruktor powożenia Polskiego Związku Jeździeckiego. Medalista Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata w Powożeniu zaprzęgami parokonnymi. W 2015 roku był reprezentantem Polski na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Normandii w kategorii zaprzęgów czterokonnych. Inicjator i organizator Halowego Pucharu Powożenia, pierwszych w Polsce Międzynarodowych Konkursów Tradycyjnego Powożenia oraz Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Powożeniu MEDIA DRIVING CUP. Od roku 1997 prowadzi, wspólnie ze swoją pierwszą żoną Natalią, własny ośrodek jeździecki w Jagodnem na Mazowszu. To tyle, jeśli chodzi o zawód. W chwilach wolnych poświęca się swoim artystycznym pasjom.  Edukacje muzyczną i plastyczną zakończył w roku 1981, na etapie siódmej klasy szkoły podstawowej im. Cho Hi Minha.  Ulubiona technika plastyczna dzisiaj, to pastele i akwarela. Jego prace w większości znajdują się w rękach prywatnych. Są pieczołowicie przetrzymywane jako doskonała (!!!) lokata kapitału dla następnych pokoleń. Oprócz tego realizuje zamówienia komercyjne (projekty okładek, ilustracje do tekstów prasy branżowej). Maluje marnie, ale za to sprzedaje dość drogo.  W roku 2012 brał udział w mocno obsadzonym Międzynarodowym Konkursie Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego. Zajął II miejsce.  W  roku 2013 wystąpił z recitalem na okolicznościowej uroczystości w restauracji „Sowa i przyjaciele”. Był to jedyny w swoim rodzaju show … z podsłuchem, niestety nie został nagrany.  ….. a szkoda. Między innymi z tego powodu artysta-zootechnik-amator postanowił wystąpić z krótkim recitalem pt: „Miłość Ci wszystko wypaczy” na tegorocznym Festiwalu Sztuki Jeździeckiej.

 Patrycja Modlińska

jest wokalistką uniwersalną. Z wdziękiem porusza się na pograniczu jazzu, popu i rocka, zdobywając uznanie publiczności swoimi oryginalnymi interpretacjami. Występowała z kwartetem wokalnym B.A.Ch., z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki ( m.in. Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA 2005, I miejsce oraz Grand Prix Festiwalu Ostrołęckiego OSPA 2004).
Współpracuje z Urszulą Borkowską, Marcinem Olakiem, zespołami Sounds Like Jazz i Monday Girls oraz Teatrem Rampa („Brat naszego Boga” w reż. P.Aignera, „Jajokracja” w reż. J. Szurmieja). Przez 25 lat śpiewała w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta Kayanisa „When the Abandoned Pelicans Die”, a w 2017 roku – „Mundane“, do których nagrała partie wokalne. Od pięciu lat wraz z Olą Troczyńską prowadzi Studio Piosenki w Centrum Kultury Izabelin.

Paula Wolski 

jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy „Kalevala”, gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.


Pozycjonowanie Warszawa - SEOFUTURE